Specjalizuję się w języku sportowym. Pomagam sportowcom w osiągnięciu lepszej komunikacji na treningach, meczach, w kontaktach ze szkoleniowcami i kolegami z drużyny. Podejmuję się współpracy ze sportowcami, którzy wyjeżdżają do zagranicznych klubów, grają w klubach, w których pojawia się komunikacja w języku obcym lub chcą podszkolić swój angielski.

Mam spore doświadczenie głównie w pracy z piłkarzami, jednak współpracuje także ze sportowcami z innych dyscyplin. Zazwyczaj prowadzę szkolenia z języka angielskiego, który zawsze polecam na początek. Dlaczego? Jest najbardziej uniwersalny w sporcie i używany prawie we wszystkich krajach. Zainteresowanych zaznajamiam też z językiem japońskim i włoskim. W przypadku zawodników wyjeżdzających do krajów azjatyckich wprowadzam również podstawy kultury.

Każdy plan kształcenia przygotowuję indywidualnie na podstawie Twoich celów i umiejętności językowych. Standardowo proponuję jedną lekcję w tygodniu, prowadzoną przez Skype lub drogą mailową. Poza tym dostajesz możliwość kontaktu ze mną przez cały okres wsółpracy. Pomagam, jeśli trafisz na jakiś problem albo masz pytania. Możesz sam zdecydować na jakich elementach i intensywności najbardziej Ci zależy, lub ustalamy cele razem po konsultacji.

Na co możesz liczyć decydując się na współpracę?

Wstępna konsultacja

mająca za zadanie określić optymalne cele i intensywność nauki.

Indywidualne lekcje

pomagające w komunikacji w sporcie jaki uprawiasz (drogą e-mailową lub przez Skype).

Dodatkowe materiały

które jeszcze bardziej ułatwią Ci osiągnięcie Twojego celu.

Konsultacje

i możliwość kontaktu e-mailowo lub telefonicznie przez cały okres trwania współpracy zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do mnie na kontakt@speaksporty.pl, a ja odeślę Ci wiadomość zwrotną z pełnymi warunkami i szczegółami współpracy.