miło cię widzieć na

pierwszej stronie z wyjątkowymi materiałami pomagającymi w nauce języków obcych i komunikacji dla osób zafascynowanych sportem, profesjonalnych sportowców, szkoleniowców i trenerów personalnych.

Dobrze wiem, jak ciężko jest trafić na dobrej jakości podręczniki i materiały do nauki języka obcego dla sportowców. A jeśli mowa o bardzo specjalistycznych terminach, szansa na znalezienie czegoś godnego Twojego czasu prawie graniczy z cudem. Jeśli jesteś trenerem personalnym, sportowcem albo po prostu sport jest ważnym elementem w Twoim życiu, a teraz chcesz spróbować swoich sił za granicą, bariera językowa może okazać się sporym problemem. Stworzyłam tę stronę z myślą o tych, którzy marzą o podróżowaniu i spełnianiu się w swojej pasji jaką jest sport. Bez względu na to czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, albo czy chcesz wyjechać do kraju anglojęzycznego czy do dalekiej Azji, materiały, które tutaj znajdziesz na pewno Ci się przydadzą.

moja pasja - sport i lingwistyka

o mnie

Cześć! Jestem Iza. Ukończyłam Japonistykę oraz Etnolingwitykę nabywając umiejętności z języka japońskiego, włoskiego, angielskiego, psychologii języka i komunikacji interkulturowej. Sport był zawsze istotną częścią mojego życia. Jako temat moich obu prac dyplomowych wybrałam właśnie sport - Aspekty społeczno-kulturowe rozwoju piłki nożnej w Japonii oraz Zapożyczenia w języku japońskim na podstawie analizy profesjolektu piłkarskiego. Przez rok mieszkałam i uczyłam się w Japonii. Obecnie zbieram doświadczenia językowe i kulturowe w Korei Południowej.
Izabela Bartosiewicz
Autorka

Ciebie też chciałabym poznać